Over Vormingplus

SAMEN LEREN IN LIMBURG

Leren in je vrije tijd

Bij Vormingplus Limburg leer je iets bij in je vrije tijd. We geven vormingen en cursussen, en organiseren ook andere activiteiten: een uitstap, een kunstproject, een debat, een leesgroep, een film, … Bij Vormingplus leer je altijd samen met andere mensen.
 

We vinden levenslang leren belangrijk. Want leren maakt mensen sterker. En sterke mensen maken de samenleving beter.

 

Iedereen is welkom

Alle volwassen Limburgers zijn welkom bij Vormingplus. Heb je assistentie nodig? Of spreek je nog niet zo goed Nederlands? Heb je een klein budget? Ook dan kan je deelnemen. Onze activiteiten zijn er voor iedereen.

 

Je kan in heel Limburg deelnemen aan activiteiten van Vormingplus. We werken samen met jouw lokaal cultuurcentrum, bibliotheek of dienstencentrum. Maar ook met verenigingen en vrijwilligers uit jouw buurt.

 

Open huis

In ons gebouw in het centrum van Hasselt ben je welkom met je vragen. We helpen je graag verder. Neem een boek uit onze geefkast, lees de krant in het salon, of kijk naar de tentoonstelling in de patio. Kom maar binnen!

In heel Vlaanderen zijn er dertien Vormingpluscentra. We werken met steun van de Vlaamse overheid. Meer weten? www.vormingplus.be

ons team

Veronique

Appeltans

Boekhouding
veronique.appeltans@vormingplus.be
011 560 192

Ina

Arts

Vormingswerker
 
ina.arts@vormingplus.be
011 560 115

Eddy

Beuten

Vormingswerker
eddy.beuten@vormingplus.be
011 560 112

Michiel

Bijlemans

Vormingswerker

michiel.bijlemans@vormingplus.be
011 560 112

Annelies

Braeken

Vormingswerker

annelies.braeken@vormingplus.be
011 560 105

Alejandro

Chávez-Sáenz

Vormingswerker
alejandro@vormingplus.be
011 560 111

Mieke

Dury

Vormingswerker 

mieke.dury@vormingplus.be
011 560 102

Ellen

Frissaer

Vormingswerker

ellen.frissaer@vormingplus.be
011 560 117

Kathleen

Haesen

Vormingswerker

kathleen.haesen@vormingplus.be
011 560 110

Hugo

Keunen

Stafmedewerker

hugo.keunen@vormingplus.be
011 560 118

Carine

Lenaers

ICT, financiën en HR

carine.lenaers@vormingplus.be
011 560 103

Karolien

Nouwen

Vormingswerker

karolien.nouwen@vormingplus.be
011 560 107

Greet Poelmans

Directeur

greet.poelmans@vormingplus.be
011 560 191

Inge

Schops

Onthaal en administratie

inge.schops@vormingplus.be
011 560 100

Sam

Stefani

Vormingswerker

sam.stefani@vormingplus.be
011 560 193

Peter

Van Meer

Communicatie

peter.vanmeer@vormingplus.be
011 560 116

Mieke

Vanoppen

Vormingswerker

mieke.vanoppen@vormingplus.be
011 560 114

 
 

ons bestuur

Voorzitter
Lut Ulburghs

 

Bestuursleden
Mahbooba Abawi, Wahb Bazmad, Leen Colemont, André Kippers, Militza Kuipers, Claudia Mellebeek, Lieve Pollet, Roeland Schaeken, Marc Van Bosch, Adrien Verbiest

Contact

 

Vormingplus Limburg vzw
Cellebroedersstraat 13-15
3500 Hasselt - België
011 560 100
info@vormingpluslimburg.be


Openingsuren

Elke werkdag van 9u30 tot 12u30 en 13u30 tot 16u
Ons kantoor sluit tussen Kerst & Nieuwjaar en tijdens het 
bouwverlof

Ondernemingsnummer: ​0860.323.286 

RPR: rechtbank van koophandel Antwerpen, afdeling Hasselt
Rekeningnummer: BE98 7350 0766 3893

© 2020 by Vormingplus Limburg                  PRIVACY POLICY