Medewerkers

Home > Medewerkers

Veronique Appeltans
administratief medewerker

  • boekhouding
  • administratie

veronique.appeltans@vormingplus.be
011 560 192

Ina Arts
vormingswerker

  • kansengroepen
  • armoede
  • laaggeletterdheid

ina.arts@vormingplus.be
011 560 115

Michiel Bijlemans  
vormingswerker

  • digitalisering

michiel.bijlemans@vormingplus.be
011 560  112

Annelies Braeken
vormingswerker

  • opvoeding
  • persoon & relatie
  • mentale gezondheid

annelies.braeken@vormingplus.be
011 560 105

Alejandro Chávez Sáenz 
vormingswerker

  • kunst & cultuur
  • wetenschap

alejandro.chavezsaenz@vormingpluslimburg.be
011 560 111

Mieke Dury
vormingswerker

  • samenleving (sociaal-economisch)
  • samenleving (duurzaamheid & milieu)

mieke.dury@vormingplus.be
011 560 102

Pakize Ercoskun
vormingswerker
 
  • kunst & cultuur
  • duurzaam, gezond en intercultureel koken
     

pakize.ercoskun@vormingplus.be
011 560 104

Ellen Frissaer
vormingswerker
 
  • kansengroepen
  • diversiteit

ellen.frissaer@vormingplus.be
011 560 117

Kathleen Haesen
vormingswerker

  • actualiteit
  • ontwikkelingssamenwerking internationale thema's
  • diversiteit

kathleen.haesen@vormingplus.be
011 560 110

Nora Ivanova
administratief medewerker

  • inhoudelijke administratieve ondersteuning

nora.ivanova@vormingplus.be
011 560 190

Hugo Keunen
vormingswerker

  • kunst & cultuur

hugo.keunen@vormingplus.be
011 560 118

Mario Knippenberg
vormingswerker
 
  • natuur
  • Vrijwilligersacademie

mario.knippenberg@vormingplus.be
011 560 109

Carine Lenaers
administratief medewerker
 
  • financiën
  • personeelsadministratie

carine.lenaers@vormingplus.be
011 560 103

Karolien Nouwen
vormingswerker
 
  • participatie, burgerschap & sociale cohesie
  • samenleving (politiek & beleid)
  • innovatie & creatieve denkprocessen

karolien.nouwen@vormingplus.be
011 560 107

Inge Schops
administratief medewerker

  • onthaal & inschrijvingen

inge.schops@vormingplus.be
011 560 100

Sam Stefani
vormingswerker
 
  • kunst & cultuurparticipatie
  • zingeving & filosofie
  • populaire cultuur

sam.stefani@vormingplus.be
011 560 193

Peter van Meer
Communicatie

  • communicatieverantwoordelijke

peter.vanmeer@vormingplus.be
011 560 116

Mieke Vanoppen
vormingswerker
 
  • fysieke gezonheid & voeding
  • techniek
  • modaal publiek
  • innovatie en creatieve denkprocessen

mieke.vanoppen@vormingplus.be
011 560 114

Johny Wijnants
coördinator
 
  • directeur

johny.wijnants@vormingplus.be
011 560 106

 

GRATIS BROCHURE

Bekijk de brochure of registreer je om ze gratis in je bus te krijgen.

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE MAANDELIJKSE E-ZINE

You must have Javascript enabled to use this form.